Informacja Zespołu Prasowego Sądu Okręgowego w Kielcach

 

Zespół Prasowy Sądu Okręgowego w Kielcach informuje, iż Rzecznicy Prasowi Sądu Okręgowego w Kielcach będą przebywać na urlopie wypoczynkowym:

- SSO Monika Gądek-Tamborska - Rzecznik Prasowy ds. cywilnych, gospodarczych, pracy i ubezpieczeń społecznych, rodzinnych w okresie od 15 lipca 2016 roku do 5 września 2016 roku;

- SSO Marcin Chałoński - Rzecznik Prasowy ds. karnych, penitencjarnych, nieletnich w okresie od 25 lipca 2016 roku do 26 sierpnia 2016 roku.

 

 

Zespół Prasowy Sądu Okręgowego

w Kielcach

„Dzień Otwarty”

dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

w Sądzie Okręgowym w Kielcach

 

W dniu 18 grudnia 2015 roku, o godz. 10.00, w Sądzie Okręgowym w Kielcach, odbędzie się „Dzień Otwarty” dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Spotkanie otwarte dla Uczniów, przy udziale Funkcjonariusza Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, Kuratora Sądowego i Mediatora z listy mediatorów sądowych poprowadzą Rzecznicy Prasowi Sądu Okręgowego w Kielcach: SSO Monika Gądek-Tamborska i SSO Marcin Chałoński.

Podczas spotkania omówione zostaną kwestie związane z szeroko pojętym bezpieczeństwem młodzieży, poruszona zostanie problematyka przestępczości nieletnich, jak również uczniowie będą mogli zapoznać się z organizacją i funkcjonowaniem Sądu Okręgowego w Kielcach.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE